Pomoc dzieciom z niepełnosprawnościami

Ponad 2.750 sklepów w całej Europie, w tym około 200 sklepów na terenie całej Polski posiada firma TEDi, która od 1 kwietnia 2023 roku postanowiła wspierać podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią – nieuleczalnie chore dzieci i ich rodziny. Przy kasach w każdym sklepie postawione zostaną puszki, do których klienci sieci TEDi będą mogli wrzucać datki przeznaczone na rehabilitację oraz turnusy rehabilitacyjne ciężko chorych dzieci.

Ponad 2.750 sklepów w całej Europie, w tym około 200 sklepów na terenie całej Polski posiada firma TEDi, która od 1 marca 2023 roku postanowiła wspierać podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią – nieuleczalnie chore dzieci i ich rodziny. Przy kasach w każdym sklepie postawione zostaną puszki, do których klienci sieci TEDi będą mogli wrzucać datki przeznaczone na rehabilitację oraz turnusy rehabilitacyjne ciężko chorych dzieci.

Firma Tedi istnieje na rynku polskim od 2018 roku. Swój duży sukces postanowiła również wykorzystać w celach charytatywnych wybierając do współpracy Fundację Między Niebem a Ziemią, która działa od 2011 roku i ma obecnie pod swoją opieką około 200 rodzin na terenie całej Polski, w których znajdują się dzieci z niepełnosprawnościami. Dzieci, które wymagają opieki 24h na dobę. Fundacja finansuje im leczenie, rehabilitację turnusy rehabilitacyjne, profesjonalną opiekę. Dba również o ich rodziców i rodzeństwo.

Jestem bardzo szczęśliwa, że firma Tedi postanowiła pomóc naszym podopiecznym. Rehabilitacja to w przypadku nieuleczalnie chorych dzieci ich jedyna szansa na godne, pozbawione cierpienia życie. Jej koszty są olbrzymie, dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni, że znajdują się ludzie w biznesie, którzy chcą wspierać takie organizacje jak nasza. W rodzinach, w których znajdują się ciężko chore dzieci brakuje tak naprawdę wszystkiego, zaś pomoc państwa jest znikoma, dlatego muszą oni korzystać ze wsparcia organizacji charytatywnych. Chciałam bardzo podziękować zarządowi Tedi za to pomoc.

-mówi Sylwia Zarzycka, prezes Fundacji Między Niebem a Ziemią.

Puszki przy kasach w sieci sklepów Tedi na terenie całej Polski zostaną udostępnione od dnia 1 kwietnia 2023 roku.