Wolontariat Pracowniczy

Coraz bardziej popularną wśród firm formą wolontariatu jest wolontariat pracowniczy, który polega na tym, że w ramach współpracy z Fundacją Między Niebem a Ziemią, angażowani są pracownicy naszych Przyjaciół. Uczestniczą oni w organizowanych przez Fundację projektach, a także wspierają naszych Podopiecznych. Taka praca bardzo integruje zespół i poprawia wizerunek pracodawców.

Nasza Fundacja może przeprowadzić szkolenie dla pracowników wyjaśniając zasady i cel wolontariatu pracowniczego.

W ramach wolontariatu pracowniczego w 2022 roku w działalność charytatywną we współpracy z Fundacją zaangażowały się kancelarie Eversheds Sutherland oraz PCS Littler, za co ogromnie dziękujemy.

W Kancelarii Eversheds Sutherland przez cały grudzień 2022 roku wśród pracowników trwała zbiórka świąteczna dla naszego podopiecznego, Pawełka Kuźnika i jego mamy. Dzięki zaangażowaniu pracowników Kancelarii, udało się zebrać fundusze na zakup przepięknej paczki z wymarzonymi prezentami.

W Kancelarii PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler już kolejny rok z rzędu powstała dla Fundacji przepiękna kartka świąteczna. Zarząd Kancelarii zrezygnował w tym roku z wysyłki świątecznych upominków na rzecz pomocy podopiecznym naszej Fundacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym newsletterem, gdzie znajdą Państwo najnowsze inicjatywy dla naszej Fundacji.