Aktualności

Zobacz więcej

DZIECI PRZECIEŻ NIE RODZĄ SIĘ CHORE…

Ostatnio podczas gorzowskiego spotkania dla Mam nieuleczalnie chorych dzieci, kobiety otrzymały w prezencie książkę Między Niebem… (...)

Zobacz więcej

Amelka na turnusie rehabilitacyjnym

Amelka, otoczona miłością , przesyła gorące pozdrowienia z turnusu rehabilitacyjnego. Dziękujemy Amelko Historia Amelki. (...)

Zobacz więcej

IGOREK

Nasz Igorek jeszcze do niedawna był naszym fundacyjnym bohaterem we wszystkich sklepach sieci Deichmann. Jak pamiętacie w każdym sklepie sieci… (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIE DLA MAM CHORYCH DZIECI w Gorzowie Wlkp.

Dziś odbyło się kolejne comiesięczne spotkanie dla Mam ciężko chorych dzieci z Gorzowa Wlkp. To był wspaniały czas! Dziękujemy ogromnie… (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIE AUTORSKIE – Warszawa

Kochani, już 19 maja, godz. 18.00 będzie można spotkać się z założycielką i prezeską naszej Fundacji – Sylwią Zarzycką. W… (...)

Zobacz więcej

Pomoc dla Oliwki

Dziś wspieramy Oliwkę https://www.siepomaga.pl/oliwia-kaczmarek…… (...)

Zobacz więcej

Spotkania Mam chorych dzieci MAJ

(...)

Zobacz więcej

Ojciec Julki

W tym roku w naszej Fundacji nowa edycja akcji charytatywnej pt.: „Męski Świat 2”, dzięki której pokazywać będziemy ojców nieuleczalnie… (...)

Zobacz więcej

Amelka na turnusie rehabilitacyjnym

Amelka dzielnie ćwiczy na turnusie rehabilitacyjnym dofinansowanym przez naszą Fundację i pozdrawia wszystkich serdecznie Historia… (...)

Zobacz więcej

Pomoc dla Lenki

Wspieramy walkę o życie Lenki Jeśli macie ochotę pomóc – poniżej link do zbiórki. Dziękujemy!… (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIA DLA MAM CHORYCH DZIECI – MAJ

Kochane Mamy chorych dzieci, w maju zapraszamy Was na spotkania w następujących terminach: 14 maja – Gorzów Wielkopolski, godz. 10.00,… (...)

Zobacz więcej

KARTA Z KALENDARZA – MAJ

„W Fundacji Między Niebem a Ziemią porusza mnie to jak aktywnie pomaga tak dużej ilości rodzin, chorym dzieciom i ich… (...)