Aktualności

Zobacz więcej

Ortezy dla Antka

„Dziękujemy Sylwia Zarzycka i Fundacja Między Niebem a Ziemią za wsparcie przy realizacji tegorocznych ortez dla Antka… (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIA WYTCHNIENIOWE

Drogie Panie, w tym miesiącu przed nami trzy niezwykłe spotkania wytchnieniowe: 12 maja – GDAŃSK, lokalizacja: Park Oliwski, godz.: 8.00… (...)

Zobacz więcej

13te URODZINY FUNDACJI MIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ

KOCHANI, już 17 maja nasza Fundacja skończy … 13 lat! Z tej okazji na charytatywni allegro można licytować przepiękne rzeczy. (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIE WYTCHNIENIOWE Warszawa

W piątek 19.04. odbyło się comiesięczne spotkanie wytchnieniowe dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami z Warszawy i okolic. To był… (...)

Zobacz więcej

Prezydent Jacek Sutryk- wsparcie naszej Fundacji

“21 kwietnia głosuję na Jacka Sutryka – Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. To jedyny dotychczas Prezydent Wrocławia, który przez cała… (...)

Zobacz więcej

Gosia odeszła po długiej walce z chorobą

W 2016 roku pożegnaliśmy Bartusia, który chorował na raka mózgu. Kilka dni temu do chłopca – po długiej walce z… (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIE WYTCHNIENIOWE Wrocław

“Recepta na udany zwiazek ?”” O tym wczoraj rozmawiały Mamy dzieci z niepełnosprawnościami podczas comiesięcznego spotkania we Wrocławiu w pięknym… (...)

Zobacz więcej

Rehabilitacja Emilki

Właśnie dzisiaj mija 4 tygodnie od mojej operacji… ależ to zleciało Myślałam, że będę czuć się znacznie gorzej, że… (...)

Zobacz więcej

Kochani, życzymy Wam Pięknych, Radosnych, pełnych Miłości i Nadziei Świąt Wielkanocnych.

(...)

Zobacz więcej

PIERWSZE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Kochana Sylwio! Życzymy Tobie i wszystkim pracownikom Fundacji Radosnych Świąt Wielkanconych, smacznych jajek i mokrego Śmigusa – Dyngusa. Wdzięczni Kasia,… (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIE WYTCHNIENIOWE Wrocław

W piatek odbyło sie comiesięczne spotkanie wytchnieniowe dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami z Wrocławia. Gościłyśmy w pięknym Hotel Monopol… (...)

Zobacz więcej

Nasza Fundacja objęła patronatem konkurs praca.pl

Praca.pl rusza z drugą edycją konkursu charytatywnego! Tym razem chcemy abyście pokazali nam jak wygląda praca marzeń człowieka XXI… (...)