Aktualności

Zobacz więcej

MIKOŁAJ U PATRYKA

Do Patryka dziś przyszedł Mikołaj „Pozdrowienia dla kochanej Fudacji Między Niebem a Ziemią i wszystkich darczyńców oraz pracowników. Całusy od… (...)

Zobacz więcej

15 URODZINY LENKI

Swoje 15-te urodziny obchodziła niedawno również Lenka. Życzymy Ci Lenko dużo zdrowia i miłości! ,,Dziś urodziny ma Nasza wyjątkowa córka,… (...)

Zobacz więcej

30 URODZINY KAROLINKI

Nasza Pani Karolina obchodziła niedawno swoje 30 urodziny Życzymy Ci Karolinko wszystkiego co najlepsze!… (...)

Zobacz więcej

REPORTAŻ RMF24 Z WIECZORU CHARYTATYWNEGO W KRAKOWIE

„Pomaganie jest przywilejem” – powiedziała RMF24 prezeska naszej Fundacji Sylwia Zarzycka podczas krakowskiego wieczoru charytatywnego organizowanego na rzecz naszej Fundacji… (...)

Zobacz więcej

WIECZÓR CHARYTATYWNY W KRAKOWIE

Trzeci, a tym samym przedostatni w tym roku, wieczór charytatywny naszej Fundacji, za nami! ,,WIECZÓR CHARYTATYWNY W KRAKOWIE za nami.. (...)

Zobacz więcej

POZDROWIENIA OD PATRYKA

A dziś taka niespodzianka: „Pozdrowienia od Partyka Toma z rodzicami. Dziękuję naszej kochanej Fundacji Między Niebem a Ziemią za ogromną… (...)

Zobacz więcej

NASI PODOPIECZNI

Kochani, dziś przypominamy historie Jagódki, Oskara i Dawida. (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIE WYTCHNIENIOWE

Warszawa W piątek odbyło się comiesięczne spotkanie wytchnieniowe dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami z Warszawy i okolic. Na spotkaniu Panie… (...)

Zobacz więcej

JULIA I JAŚ

(...)

Zobacz więcej

SPOTKANIE WYTCHNIENIOWE

WROCŁAW W piątek odbyło się comiesięczne spotkanie dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami z Wrocławia. To był wspaniały i wartościowy czas. (...)

Fundacja Między Niebem a Ziemią - aktualność WIECZÓR CHARYTATYWNY WE WROCŁAWIU
Zobacz więcej

WIECZÓR CHARYTATYWNY WE WROCŁAWIU

Drugi wieczór charytatywny – we Wrocławiu już za nami. Przed nami jeszcze Kraków i Warszawa. ,,To był wspaniały wieczór. Ponad… (...)

Zobacz więcej

WIĘCEJ NIŻ JA

Kochani, już wkrótce minie rok od premiery naszej piosenki fundacyjnej. Chórki w piosence zaśpiewały fundacyjne Mamy dzieci z niepełnosprawnościami. A… (...)