Aktualności

Zobacz więcej

ZOSIA NA TURNUSIE LOGOPEDYCZNYM

„Bardzo dziękuję Fundacji Między Niebem a Ziemią za pomoc w sfinansowaniu turnusu logopedycznego Zosi. Mimo wakacji Zosia nie odpoczywa, ale… (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIE WYTCHNIENIOWE – Wrocław –

W pięknym i klimatycznym domu Dzikie Dusze odbyło się wakacyjne spotkanie wytchnieniowe dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami z… (...)

Zobacz więcej

POŻEGNANIE PANA PROF. JERZEGO STUHRA

Dziś i my żegnamy Pana prof. Jerzego Stuhra, wspaniałego aktora, ale przede wszystkim człowieka o wielkim sercu, przyjaciela naszej Fundacji… (...)

Zobacz więcej

ROZMOWA Z PREZESKĄ naszej Fundacji w Rzeczpospolitej

„Pomagając osobom, które mierzą się z ciężkimi chorobami dzieci chciałabym dodawać im wiary w to, że pomimo tego doświadczenia ich… (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIE WYTCHNIENIOWE

– Warszawa – Ostatnie przed wakacjami spotkanie wytchnieniowe dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami z Warszawy odbyło się w Teatrze Ochota. (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIE WYTCHNIENIOWE

– GDAŃSK – W ostatni weekend odbyło się kobiece spotkanie dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami z Trójmiasta i okolic. Tym… (...)

Zobacz więcej

Matylda i jej asystentka

Droga Fundacjo, Przesyłamy zdjęcie Matyldy z jej asystentką panią Dorotą. Dziękujemy Fundacji Między Niebem a Ziemią i PFRON za możliwość… (...)

Zobacz więcej

Podziękowanie

„Bardzo dziękuję za otrzymywane od Fundacji Między Niebem a Ziemią wsparcie. Natalka dzisiaj już 13-latka ma zdiagnozowane mózgowe porażenie dziecięce. (...)

Zobacz więcej

18-stka Amelki

Amelka kończy … 18 lat ! Ale ten czas biegnie. Gdy otaczaliśmy Amelkę opieką była małą dziewczynką, a dziś to… (...)

Zobacz więcej

Podziękowania od rodziców Wiktora

„Wiktorek przesyła serdeczne pozdrowienia i podziękowania Fundacji Między Niebem a Ziemią i Darczyńcom za wsparcie w terapii neurologopedycznej. Mój syn… (...)

Zobacz więcej

Dzień Ojca

Z okazji Dnia Ojca wszystkim naszym fundacyjnym tatusiom życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze !… (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIE WYTCHNIENIOWE – Gorzów Wlkp. –

Dziś odbyło się spotkanie wytchnieniowe dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami z Gorzowa Wlkp. i okolic. Tematem spotkania był rozwój osobisty… (...)