Aktualności

Zobacz więcej

WIECZÓR W MULTIKINIE

Wczoraj miał miejsce niezwykle inspirujący wieczór dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.Ogromnie dziękujemy Pani Magdalenie… (...)

Fundacja Między Niebem a Ziemią - aktualność SPOTKANIE DLA MAM CHORYCH DZIECI W TRÓJMIEŚCIE
Zobacz więcej

SPOTKANIE DLA MAM CHORYCH DZIECI W TRÓJMIEŚCIE

W piątek odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami w Sopocie. W kameralnym Bayjonn Hotel… (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIE DLA MAM CHORYCH DZIECI WE WROCŁAWIU

W piątek odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami we Wrocławiu. To był wspaniały czas. (...)

Zobacz więcej

III ZJAZD WEEKENDOWY

dla ojców dzieci z niepełnosprawnościami Drodzy Panowie, w dniach 17 do 19 marca odbędzie się weekendowy zjazd dla Ojców ciężko… (...)

Zobacz więcej

Darowizna od EuroPodróże.pl

Dziś krótko o pomocy i pięknej akcji świątecznej firmy TravelTech, która wraz z klientami EuroPodróże.pl – bilety kolejowe po Polsce i… (...)

Zobacz więcej

SPOTKANIE DLA MAM CHORYCH DZIECI
GORZÓW WLKP.

W piątek odbyło się noworoczne spotkanie wytchnieniowe dla Mam dzieci z niepełnosprawnościami w Gorzowie Wlkp.To był wspaniały czas.Spotkanie rozpoczęłyśmy pysznym… (...)

Fundacja Między Niebem a Ziemią - aktualność PODCAST MĘSKI ŚWIAT
Zobacz więcej

PODCAST MĘSKI ŚWIAT

Już wkrótce zaprezentujemy podcasty z ojcami ciężko chorych dzieci. Jednym z naszych rozmówców jest Piotr Kolenkiewicz, ojciec Klary, która do… (...)

Zobacz więcej

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

18 stycznia – Dzień Kubusia Puchatka Kubusia Puchatka uwielbiają wszystkie dzieci. Można by rzec, że to kultowa postać 🙂 A… (...)

Zobacz więcej

PODCAST MĘSKI ŚWIAT

Już wkrótce pojawią się rozmowy z ojcami ciężko chorych dzieci. „Kluczem do tego, aby w jakiś sposób zaakceptować nieuleczalną chorobę… (...)

Zobacz więcej

Konferencja I Design

Wczoraj odwiedzili nas wspaniali goście – organizatorzy Konferencja I DESIGN, która miała miejsce we Wrocławiu w listopadzie. Zysk z biletów… (...)

Fundacja Między Niebem a Ziemią - aktualność 1,5%
Zobacz więcej

1,5%

1,5% podatku dla Fundacji Między Niebem a Ziemią Drodzy Państwo, jeśli nie wybraliście jeszcze organizacji czy celu, na który przekażecie… (...)

Zobacz więcej

PODRÓŻ MOTOCYKLEM DOOKOŁA ŚWIATA

W tym roku rozpoczniemy wiele niesamowitych projektów…Wiele osób będzie również wspierać nasze działania. Oto jedna z nich: ,,Natasza Czaban po… (...)