Biuro Fundacji

Ewa Juryta-Pszczyńska

specjalistka ds. administracji i wsparcia projektów

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek socjologia i socjologia grup dyspozycyjnych.

Od zawsze interesowała się pomocą potrzebującym. Za czasów szkolnych uczestniczyła w licznych akcjach jak np: Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy Szlachetna Paczka. Karierę zawodową zaczęła w korporacji Kaczmarski Group na stanowisku specjalista ds. sprzedaży i kontaktu z klientem. Następnie zmieniła ścieżkę zawodową, wyjechała do Anglii jako opiekunka dla seniora. Po półrocznym pobycie w Wielkiej Brytanii, zaczęła współpracę w Fundacją Między Niebem a Ziemią.

Julia Szymańska

specjalistka ds. projektów

Studentka Uniwersytetu SWPS, kierunek: Branding- Reklama- PR.

W czasach szkolnych należała do wolontariatu społeczności gminy Kampinos Cztery Krajobrazy, w której tworzyła artystyczne i edukacyjne warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Jednak dopiero zdarzenia, które wydarzyły się w ciągu ostatniego roku w Polsce miały znaczny wpływ na światopogląd i ukształtowanie spojrzenia jak powinna wyglądać pomoc potrzebującym. Udział w strajkach kobiet i licznych protestach bardzo przybliżyły ją do tego, aby walczyć o prawa kobiet. Tam po raz pierwszy spotkała się z wielką niesprawiedliwością, która jednak zmobilizowała ją do działania. Tym samym zdecydowała się na swoją pierwszą pracę w organizacji pozarządowej- w Fundacji Między Niebem a Ziemią.

W przyszłości chciałaby tworzyć wydarzenia artystyczne i festiwale. 

Ilona Mirecka

specjalista do spraw administracji i mediów społecznościowy

Jestem absolwentką studiów z zakresu mediów cyfrowych i komunikacji elektronicznej. Swoją karierę zawodową rozpoczęłam w 2007 r. jako kierownik w salonie odzieżowym, gdzie z pasją zarządzałam zespołem sprzedawców, kładąc duży nacisk na wysokie standardy obsługi klienta. Zdobyte tam umiejętności są dla mnie bardzo cenne, okazało się, że sprzedaż bezpośrednia jest moja mocna stroną. 

Życie przyniosło mi wyjątkowe doświadczenia, które ukształtowały mnie jako osobę. W 2015 roku urodziłam moją córkę, Emilie, która przyszła na świat jako skrajny wcześniak. Jej diagnoza – MPD – sprawiła, że Emilia nie chodzi i nie mówi, co zmusiło mnie do zupełnie nowego spojrzenia na życie. Przez te doświadczenia nauczyłam się cenić inne wartości i stałam się silniejsza.

Kolejnym kamieniem milowym w moim życiu był rok 2018, kiedy przyszedł na świat mój syn Stanisław, z diagnozą autyzmu. To wydarzenie jeszcze bardziej wzmocniło mnie i nauczyło, jak ważne jest posiadanie siły i odporności w obliczu trudności.

Moje osobiste doświadczenia uczyniły mnie osobą o ogromnej sile i determinacji, gotową stawić czoła wszelkim wyzwaniom życiowym. Wierzę, że każde doświadczenie, zarówno zawodowe, jak i osobiste, wnosi cenną lekcję i pomaga kształtować przyszłość

 Po 9 latach poświęcenia się opiece nad dziećmi, wracam do aktywności zawodowej podejmując pracę w Fundacji Między Niebem a Ziemią.

Zdjęcia: Pośpieszni Fotografia