Biuro Fundacji

Ewa Juryta – Specjalista ds. administracji i wsparcia projektów

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek socjologia i socjologia grup dyspozycyjnych.

Od zawsze interesowała się pomocą potrzebującym. Za czasów szkolnych uczestniczyła w licznych akcjach jak np: Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy Szlachetna Paczka. Karierę zawodową zaczęła w korporacji Kaczmarski Group na stanowisku specjalista ds. sprzedaży i kontaktu z klientem. Następnie zmieniła ścieżkę zawodową, wyjechała do Anglii jako opiekunka dla seniora. Po półrocznym pobycie w Wielkiej Brytanii, zaczęła współpracę w Fundacją Między Niebem a Ziemią.

Marta Pszczyńska- specjalista ds. administracji

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego; kierunek: fizyka doświadczalna; lata 2017- 2022

Do tej pory angażowała się w działalność akademicką i naukową. Pod koniec roku 2021 zdecydowała się podjąć pierwszą pracę na stanowisku administracyjnym. Tym sposobem od października 2021 roku pomaga w Fundacji Między Niebem a Ziemią przy organizacji imprez i projektów a także jest główną osobą zarządzającą kontaktami w sekretariacie.

Jej największą motywacją do działania jest poczucie, że praca, którą wykonuje ma bezpośredni wpływ na poprawę życia Podopiecznych i ich rodzin. 

Julia Szymańska- specjalista ds. projektów

Studentka Uniwersytetu SWPS, kierunek: Branding- Reklama- PR.

W czasach szkolnych należała do wolontariatu społeczności gminy Kampinos Cztery Krajobrazy, w której tworzyła artystyczne i edukacyjne warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Jednak dopiero zdarzenia, które wydarzyły się w ciągu ostatniego roku w Polsce miały znaczny wpływ na światopogląd i ukształtowanie spojrzenia jak powinna wyglądać pomoc potrzebującym. Udział w strajkach kobiet i licznych protestach bardzo przybliżyły ją do tego, aby walczyć o prawa kobiet. Tam po raz pierwszy spotkała się z wielką niesprawiedliwością, która jednak zmobilizowała ją do działania. Tym samym zdecydowała się na swoją pierwszą pracę w organizacji pozarządowej- w Fundacji Między Niebem a Ziemią.

W przyszłości chciałaby tworzyć wydarzenia artystyczne i festiwale.