Biuro Fundacji

Ewa Juryta-Pszczyńska

specjalistka ds. administracji i wsparcia projektów

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek socjologia i socjologia grup dyspozycyjnych.

Od zawsze interesowała się pomocą potrzebującym. Za czasów szkolnych uczestniczyła w licznych akcjach jak np: Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy Szlachetna Paczka. Karierę zawodową zaczęła w korporacji Kaczmarski Group na stanowisku specjalista ds. sprzedaży i kontaktu z klientem. Następnie zmieniła ścieżkę zawodową, wyjechała do Anglii jako opiekunka dla seniora. Po półrocznym pobycie w Wielkiej Brytanii, zaczęła współpracę w Fundacją Między Niebem a Ziemią.

Julia Szymańska

specjalistka ds. projektów

Studentka Uniwersytetu SWPS, kierunek: Branding- Reklama- PR.

W czasach szkolnych należała do wolontariatu społeczności gminy Kampinos Cztery Krajobrazy, w której tworzyła artystyczne i edukacyjne warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Jednak dopiero zdarzenia, które wydarzyły się w ciągu ostatniego roku w Polsce miały znaczny wpływ na światopogląd i ukształtowanie spojrzenia jak powinna wyglądać pomoc potrzebującym. Udział w strajkach kobiet i licznych protestach bardzo przybliżyły ją do tego, aby walczyć o prawa kobiet. Tam po raz pierwszy spotkała się z wielką niesprawiedliwością, która jednak zmobilizowała ją do działania. Tym samym zdecydowała się na swoją pierwszą pracę w organizacji pozarządowej- w Fundacji Między Niebem a Ziemią.

W przyszłości chciałaby tworzyć wydarzenia artystyczne i festiwale. 

Karolina Wróbel

specjalistka ds. administracji i social mediów

Studentka Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, na kierunku Komunikacja Wizerunkowa ze spec. Branding.

Już w szkole podstawowej udzielała się jako wolontariuszka, wspomagając szkolne wydarzenia czy festyny, a już kilka lat później miała okazję organizować warsztaty artystyczne dla dzieci oraz zbiórki na rzecz schronisk i przytulisk dla zwierząt.

Dopiero w liceum, gdy po raz pierwszy zetknęła się z prawdziwie wymagającą pomocy osobą, zyskała świadome podejście do pomocy osobom potrzebującym. Od tamtej pory ma potrzebę udzielania się społecznie, co realizuje między innymi dzięki współpracy z Fundacją Między Niebem a Ziemią.

Zdjęcia: Pośpieszni Fotografia