Biuro Fundacji

Ewa Juryta – Specjalista ds. administracji

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek socjologia.

Od zawsze interesowała się pomocą potrzebującym. Za czasów szkolnych uczestniczyła w licznych akcjach jak np: Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy Szlachetna Paczka. Karierę zawodową zaczęła w dużej korporacji Kaczmarski Group na stanowisku specjalista ds. sprzedaży i kontaktu z klientem. Następnie zmieniła ścieżkę zawodową, wyjechała do Anglii jako opiekunka seniora. Po półrocznym pobycie w Wielkiej Brytanii, zaczęła współpracę w Fundacją Między Niebem a Ziemią.

Małgorzata Jankowska – Specjalista ds. projektów

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała realizując liczne projekty społeczne na terenie całego kraju. Dotychczas współpracowała z takimi organizacjami jak: Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL, Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacja Eudajmonia oraz Fundacja Spark Academy.

Do jej głównych zadań należało koordynowanie działań projektowych, tworzenie komunikacji wewnętrznej / zewnętrznej oraz tworzenie procesu szkoleniowego nowej kadry instruktorskiej. 

W swojej pracy najbardziej lubi realizację projektów, w których powstaje przestrzeń dla rozwoju innych ludzi. Jej największą motywacją do działanie jest poczucie, że praca zawodowa ma konkretny wpływ na życie innych ludzi.