Pomagamy jak umiemy kobietom

W marcu 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Rossmann w ramach programu Pomagamy jak umiemy kobietom, realizowanym przez naszego Partnera na terenie całego kraju. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc kobietom w trudnej sytuacji życiowej, doświadczonych ciężkimi przeżyciami i zmagającymi się z trudnościami losu. 

Dzięki otrzymanym środkom jesteśmy w stanie sfinansować roczną pracę 17 Opiekunów, którzy pojawią się w domach naszych Podopiecznych. W ten sposób zapewniamy naszym Rodzinom tzw. opiekę wytchnieniową, która jest formą wsparcia w codziennej walce z chorobą. Jej istotą jest zapewnienie opieki osobie niesamodzielnej, dzięki czemu jej opiekun może odpocząć od codziennych obowiązków, załatwić swoje sprawy czy zadbać o siebie.

Pani Basia – opiekunka Amelki o swojej pracy pisze tak

Kiedy patrzę na tego Anioła, który sobie mnie wybrał na opiekuna, przyjaciela, matkę chrzestną, ogarnia mnie ogromne wzruszenie. Ta Krucha, Mała Istota każdego dnia powierza mi swoje delikatne życie, ufając mi i zawierzając bezgranicznie. Obym Jej nigdy nie zawiodła. Uwielbiam zaczynać dzień kiedy po przebudzeniu Amelka obdarza mnie swoim ogromnym uśmiechem i pozytywną energią i wiem, że dzień będzie udany mimo wszystko. 


Razem z nami możesz pomóc Mamom nieuleczalnie chorym dzieciom. Wystarczy, że ściągniesz na telefon aplikację Rossmann PL i przy każdych zakupach w sieci sklepów Rossmann zeskanujesz swoją kartę. W ten sposób zbierasz punkty, które wymieniane są na środki finansowe przekazywane między innymi naszej Fundacji. 

Wspólnie możemy podarować pomoc, nadzieję i uśmiech!