WIECZÓR CHARYTATYWNY WE WROCŁAWIU

Drugi wieczór charytatywny – we Wrocławiu już za nami. Przed nami jeszcze Kraków i Warszawa.

,,To był wspaniały wieczór. Ponad 100 gości z Wrocławia i okolic przybyło wczoraj do DoubleTree by Hilton Wroclaw, aby wziąć udział w 13 dorocznym wieczorze charytatywnym we Wrocławiu na rzecz Fundacji Między Niebem a Ziemią.

Emocji moc, wzruszeń wiele, wdzięczność za wszystko, co wczoraj we Wrocławiu się wydarzyło.

Hubert Urbański przybył na ten wieczór specjalnie dla nas i – jak zwykle – z wielką klasą go poprowadził. Dziękujemy za to z całego serca!

Wystąpiły brawurowo Katarzyna Jurewicz, która zaprezentowała min.: swoją autorską piosenkę oraz Agnes Bi, która przeniosła nas w atmosferę światowych przebojów. Dziękujemy Wam bardzo za piękny występ.

Dziękuję bardzo Prezydentowi Wrocławia Jackowi Sutrykowi za wsparcie, które co roku otrzymujemy od Pana. Śniadania z naszym Prezydentem zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem na naszych aukcjach. Dziękuję za piękne słowa o działalności naszej Fundacji!

Ogromnie dziękuję wszystkim gościom, którzy byli z nami wczoraj, za emocjonujące licytacje!

Dziękuję również wszystkim tym, którzy przekazali piękne rzeczy i usługi na naszą aukcję.

To był wspaniały wieczór.

Warto łączyć siły jeśli chodzi o pomaganie, bo razem możemy więcej! Dodajecie mi skrzydeł do działania i dalszego pomagania.

Wiem, że na nasze wieczory przychodzą wyjątkowi ludzie. Żeby chcieć pomagać i otworzyć się na drugiego człowieka potrzeba przede wszystkim pięknego serca.

Cieszę się, że od 13 lat spotykam takich ludzi.

Dziękuję.” – pisze Prezeska Fundacji Sylwia Zarzycka