Prezydent Jacek Sutryk- wsparcie naszej Fundacji

“21 kwietnia głosuję na Jacka Sutryka – Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. To jedyny dotychczas Prezydent Wrocławia, który przez cała swoja kadencję był zaangażowany społecznie, wspierał i pomagał organizacjom pozarządowym, otwarty i dostępny dla wszystkich.

Nie opuścił przez 5 lat żadnej gali charytatywnej, która we Wrocławiu organizowałam – choć wcale nie musiał przychodzić. W innych miastach również zapraszałam Prezydentów i nikt nigdy nie przyszedł.

Przekazuje co roku na nasze aukcje charytatywne śniadania, z których skorzystało już bardzo wielu darczyńców. Spędzili miły czas z Prezydentem podczas pysznego śniadania, a nasza Fundacja Między Niebem a Ziemią otrzymała w ten sposób finanse na leczenie i rehabilitację dzieci z porażeniem mózgowym.

Matki dzieci z niepełnosprawnościami z Wrocławia i okolic były zaproszone do Ratusza na kawę z Prezydentem, mogły porozmawiać o swoich codziennych bolączkach. Każda na koniec dostała bukiet kwiatów. Prezydent nie musiał tego robić.

Prezydent Jacek Sutryk objął Patronatem wrocławskie spotkania dla Matek dzieci z niepełnosprawnościami. Dzięki Niemu już od wielu lat Kobiety, które na co dzień wychowują dzieci z najcięższymi wadami mogą raz na miesiąc wyjść z domu, wziąć udział w warsztatach, spotkać się w pięknym miejscu i … po prostu odpocząć. To dla nich ważne chwile, które podniosły z depresji wiele z nich. Prezydent nie musiał tego robić, w żadnym innym mieście w Polsce żaden inny Prezydent nie wsparł tego projektu dla Mam ciężko chorych dzieci.

Powodów głosowania na tego właśnie kandydata jest jeszcze bardzo wiele, ale o tych powyżej chciałam szczególnie wspomnieć, ponieważ wywierają znaczny wpływ na życie ludzi potrzebujących pomocy.

Bez względu na wynik wyborów – ogromnie dziękujemy Panie Prezydencie ! Życzę powodzenia w niedziele !!!!

A wszystkich zachęcam do wzięcia udziału w wyborach – bez względu na to, na kogo chcecie oddać swój głos.”

Sylwia Zarzycka – Prezes Zarzadu Fundacji Między Niebem a Ziemia