Podziękowania od Zosi i jej mamy

„Serdecznie dziękujemy Fundacji za współfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego. Dzięki Państwa wsparciu możliwe było skorzystanie z cennej rehabilitacji, która przyczynia się do poprawy zdrowia i codziennego funkcjonowania.

Danka i Zosia Nietupska”

Dziękujemy za zaufanie, a wszystkim Darczyńcom za realną pomoc, która zmienia życie naszych Podopiecznych. ❤️