12 czerwca 2026
Podziękowania od Zosi i jej mamy
„Serdecznie dziękujemy Fundacji za współfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego. Dzięki Państwa wsparciu możliwe było skorzystanie z cennej rehabilitacji, która przyczynia się do poprawy zdrowia i codziennego funkcjonowania.
Danka i Zosia Nietupska”
Dziękujemy za zaufanie, a wszystkim Darczyńcom za realną pomoc, która zmienia życie naszych Podopiecznych. ![]()




0 komentarzy