WIECZÓR CHARYTATYWNY WE WROCŁAWIU

W najbliższy piątek, 18 listopada, o godz.19.00 widzimy się w DoubleTree by Hilton we Wrocławiu na drugim w tym roku wieczorze charytatywnym ❤

,,HOJNOŚĆ RODZI BOGACTWO

Kochani, już w najbliższy piątek spotykamy się na naszym drugim w tym roku wieczorze charytatywnym – we Wrocławiu.
Prowadzić go będzie wieloletni dziennikarz TVN24 – Marcin Żebrowski, który przyjdzie specjalnie dla nas na ten wieczór z Gdańska.

Zaśpiewa wspaniała wrocławska wokalistka – Agnieszka Damrych, która całym sercem od wielu lat oddana jest naszej Fundacji.
Licytować będziemy na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci i ich rodzin pozostających pod opieką naszej Fundacji – z Wrocławia i okolic.

Nasze wieczory to zawsze prawdziwe święto hojności. Zawsze hojnie obdarowują nas darczyńcy swoimi pracami i usługami, które przekazują na aukcję (lista rzeczy w każdym mieście pęka w szwach!).

Lista gości również w tym roku pełna, z czego ogromnie się cieszę. Nasi goście są wyjątkowi. Dawanie jest zawsze kwestią otwartości serca. Nasza Fundacja przez te ostatnie 12 lat zgromadziła wokół idei pomagania setki wyjątkowych osób. Jestem tak ogromnie wdzięczna i zawsze bardzo wzruszona, że jesteście i wspieracie. Zawsze powtarzam, że bez tylu wspaniałych ludzi nie działoby się od 12 lat tyle dobra…”

-pisze Prezeska Fundacji Sylwia Zarzycka

Do zobaczenia we Wrocławiu ❤