Spotkanie dla Mam dziedi z niepełnosprawnościami Gdynia

Pod koniec maja mieliśmy ostatnie w tym sezonie spotkania dla Mam w Gdyni, wracamy po wakacjach! ☀️

Tak jak na warsztatach zajmowaliśmy się rozpoznawaniu, nazywaniu i regulowaniu trudnych emocji związanych z długotrwałym stresem i przeciążeniem emocjonalnym poprzez wykorzystanie metod artterapeutycznych oraz pracy z ciałem, tak teraz życzymy na ten czas ciepłych miesięcy dużo siły, żeby dbać o siebie, swoją duszę i ciało. Niech mikromomentów Waszego wytchnienia będzie każdego dnia więcej.

Do zobaczenia Gdynio!

Projekt realizowany jest w ramach konkursu: Aktywizacja psychospołeczna, integracja środowiska osób z niepełnosprawnościami, organizacja grup wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami oraz ich opiekunów, mieszkańców Gdyni ogłoszonym przez: Urząd Miasta Gdyni – Gdyńskie Centrum Zdrowia