Podziękowania od rodziców Karolinki

Bardzo dziękujemy Fundacji i Darczyńcom za ogromną pomoc jaką otrzymujemy dla naszej córki. Karolinka ma już 28 lat, cierpi na chorobę postępującą- Zespół Retta. Dzięki temu, że mamy zapewnioną ciągłą rehabilitację jej stan jest stabilny a to ogromny sukces!

Odkąd opiekuje się nami Fundacja Między Niebem a Ziemią nasze życie uległo poprawie o 180st! Nie musimy już jeździć do lekarzy po ciągłe skierowania na rehabilitację, później czekać i dojeżdżać wiele kilometrów- i tak cały czas na okrągło… To zabierało nam dużo czasu i siły, których niestety mamy już coraz mniej.

Teraz korzystamy z rehabilitacji prywatnych w domu i ośrodku w naszej miejscowości. Mamy dużo więcej zabiegów, ćwiczeń i masaży. To wszystko dzięki pomocy jaką otrzymujemy z Fundacji co miesiąc. Bardzo ważne jest to, że mamy stałych rehabilitantów bo Karolcia przyzwyczaja się do ludzi. Wtedy chętniej ćwiczy. Mamy teraz więcej czasu, nie musimy już dojeżdżać kilkadziesiąt km. Było to niestety męczące.

Dla nas ważne jest to, że czujemy się bardzo zaopiekowani przez Fundację co daje nam poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

Z całego serca za wszystko dziękujemy Fundacji Między Niebem a Ziemią i wszystkim Darczyńcom, którzy Fundację wspierają.

Rodzice Karolci

Hanna i Tomasz