Książka pełna cudów- recenzja

Kochani, z radością informujemy, że książka z okazji 10-lecia naszej Fundacji Między Niebem a Ziemią Między Niebem a Ziemią. Książka pełna cudów. autorstwa założycielki naszej Fundacji Sylwia Zarzycka jest już w sprzedaży!!!

Znajdziecie ją w naszym sklepie charytatywnym:https://perfectservice.com.pl/…/miedzy-niebem-a-ziemia…/

Zysk z jej sprzedaży przeznaczony zostanie na pomoc podopiecznym naszej Fundacji. A żeby nie być gołosłownym, że to niezwykła i jedyna w swoim rodzaju lektura przeczytajcie pierwszą recenzję od jednej z pierwszych czytelniczek – mamy ciężko chorego Maksa:

Droga Sylwio,

przeczytałam Twoją książkę jednym tchem. Napisałaś ją tak, że nie mogłam się od niej oderwać, a do tego piękne zdjęcia, szczególnie Twoje, ale też osób które wspierają Fundację i Waszych podopiecznych. Historie dzieciaków i ich rodzin powodowały u mnie ogromne wzruszenie, z niektórymi częściowo się utożsamiam, więc i łzy popłynęły. Jednak to co Ty robisz dla nich jest nie do opisania. Nie dziwię się, że niektórzy nazywają Cię Aniołem, rozumiem i popieram. Pomimo swoich trudnych przeżyć, dajesz podopiecznym bardzo dużo, a może nawet więcej. A to co robisz dla nas, dla mnie, pomimo tego, że nie jesteśmy podopiecznymi Fundacji, daje mi dużo siły do codziennych zmagań z naszym trudnym życiem.

Dziękuję Ci za nasze spotkania, dziękuję za książkę i będę ją polecać każdemu, a swoich najbliższych zmuszę do jej przeczytania, choć myślę, że nie trzeba będzie nikogo zmuszać, bo jak się ją zaczyna to nie można nie skończyć.

Życzę Ci, abyś spotykała na swojej drodze osoby, które hojnie będą wspierać Fundację przez kolejne lata Waszej działalności i nie chodzi mi tylko o finansowe wsparcie.

Dziękuje Ci z całego serca

Marta Stokłosa, mama Maksa z Warszawy