Środki dezynfekujące dla Tomka

Otrzymaliśmy wzruszający list od naszego Podopiecznego. Dziękujemy raz jeszcze firmie Selena FM S.A. za podarowanie niezbędnych dla Podopiecznych środków dezynfekujących.
A naszemu Tomkowi życzymy dużo zdrowia! 

"To kolejny raz, kiedy mam oczy pełne łez wzruszenia, gdy otrzymujemy pomoc od Fundacji Między Niebem a Ziemią.

W niezwykle ekspresowym tempie i w ilości przynoszącej zawrót głowy, dojechała do nas przesyłka. A w niej cała masa środków do dezynfekcji. To preparaty, które używamy w ilościach hurtowych, bo Tomek musi być bezpieczny, a to jeden ze sposobów ochrony i to nie tylko w czasie pandemii. Także w naszym codziennym życiu od zawsze zużywamy ich bardzo dużo, bo Tomek ma wszystkie terapie i zajęcia szkolne w domu. Więc służą do dezynfekcji rąk, pomocy, sprzętu do ćwiczeń, akcesoriów do terapii oddechowej.

Kochana Fundacjo, chciałabym pięknie podziękować za tę paczkę. Znów przez chwilę będę mogła być spokojna i będę mogła złapać oddech nie martwiąc się dostępnością tych środków.

Dziękuję, że otaczacie nas swoją opieką i dbacie tak bardzo o Tomka.

Dziękuję, że walczycie o godne życie Waszych podopiecznych, co widać na każdym kroku i w każdym przekazie Rodzica.

Dziękuję wspaniałemu Darczyńcy, firmie Selena FM S.A., która w natłoku swoich spraw dostrzegła także potrzeby podopiecznych Fundacji i przekazała środki do dezynfekcji.

Środki te w czasach epidemii są szczególnie nam rodzicom potrzebne, byśmy mogli nadal się czuć bezpiecznie i chronić nasze dzieci.

To dar wielkiego serca, który nabiera szczególnej mocy. I to w tym jest wyjątkowe. Dostrzec tych najsłabszych i pomóc im tak po prostu. Wspaniały gest.

Dziękuję, że mogliśmy skorzystać z Państwa pomocy, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni i wzruszeni Waszym gestem.

Takie chwile pozostają z nami długo, bo są pełne radości i szczęścia.

Otaczają nas wspaniali ludzie i za to Dziękuję szczególnie.

Pozdrawiamy serdecznie

Dorota Długosz wraz z Tomkiem"