Podziękowania od mamy Tomeczka

"Kochana Fundacjo !

Z całego serca i najpiękniej jak potrafię Dziękuję Wam za opłacenie Tomkowi kolejnych godzin rehabilitacji. Bez Was i Waszej nieocenionej pomocy nie dała bym rady sama za to wszystko zapłacić. A Tomek rośnie jak na drożdżach, a potrzeby razem z nim.

Aby ten żmudny proces terapii przynosił jakiekolwiek efekty musi być kontynuowany tak często jak tylko to możliwe i tak intensywnie jak tylko Tomek da radę znieść trudy terapii.

Jako, że  nie mamy możliwości, by korzystać z NFZ muszę za każdą godzinę terapii płacić sama. W skali miesiąca to olbrzymia kwota. Dla mnie samej nie do ogarnięcia. A bez terapii nie ma życia u Tomka, bo ciało odmawia posłuszeństwa, a koleje kontuzje dają się mocno we znaki powodując okropny ból.

Walczymy o każdą godzinę spędzoną na rehabilitacji czy to w kombinezonach czy tak potrzebnej terapii manualnej. Ale sama bez pomocy Aniołów nie dam rady wszystkiego na takim poziomie Tomkowi zapewnić.

Dziękuję, że stoicie na straży i czuwacie nad procesem terapeutycznym Tomka. Bo w ten sposób spowalniamy chorobę i nie pozwalamy jej niszczyć tego co już Tomek osiągnął.

Walczymy, by nadal był na własnym oddechu i by cieszył się życiem.

Jest to możliwe dzięki wsparciu jakie otrzymujemy od Fundacji Między Niebem a Ziemią.

To nieoceniona pomoc za którą trudno tak naprawdę podziękować. Bo w tej sytuacji słowo Dziękuję to stanowczo za mało. Jestem i będę zawsze wdzięczna za to co dla nas robicie i jak nas wspieracie w walce ze sprzężoną niepełnosprawnością Tomka.

Wam Drodzy Darczyńcy dziękuję w sposób szczególny, bo to Wy przyczyniacie się do tego, że Fundacja otacza nas swoją opieką i nas wspiera.

To Wy Drodzy Państwo, jesteście cichymi Aniołami, którym los dzieci takich jak Tomek nie jest obojętny. I za to z serca Dziękuję.

Proszę bądźcie nadal blisko Fundacji, bo ona naprawdę pomaga i robi to bardzo wyjątkowo. Otacza nas swoją opieką i czuwa, by niczego nam w tym trudnym życiu nie brakowało. A z Waszą pomocą jest to możliwe.

Droga Sylwio i Marysiu, Wam szczególnie Dziękuję za troskę i opiekę, bo to Wy walczycie o pomoc dla naszych rodzin i robicie wszystko, by nasze dzieci były mocno zaopiekowane.

Jesteście mega fantastycznymi Duszami tej Fundacji, a bez Was świat nie miał by tyle barw.

Dziękuję Wam pięknie.

 

Przesyłam serdeczne pozdrowienia i kilka zdjęć z informacjami jak Tomek sobie radzi.

Wdzięczna mama Dorota wraz z Tomkiem"