NASZA SARUNIA MA JUŻ 11 LAT

Dzięki operacjom wydłużania kości Sara może osiągnąć wzrost nieodbiegający od średniej. Bardzo jej w tym kibicujemy i wspieramy! Choć wiemy ile trudu i cierpienia niosą operacje, wierzymy, że dzięki nim dziewczynka będzie mogła realizować swoje marzenia i wejść w dorosłość bez poczucia, że choroba jej coś odbiera. Cieszymy się ogromnie, że możemy Je towarzyszyć w tej drodze i obserwować jak wspaniale rośnie i się rozwija. Pozdrawiamy rodziców, którzy przysłali nam krótkie podziękowanie.

"Ogromnie dziękujemy Fundacji Między Niebem a Ziemią, a w szczególności Sylwii, Marysi i wszystkim osobom, które wspierają Fundację za to, że jesteście, że możemy liczyć na wsparcie psychiczne, za możliwość spędzania razem bezcennego czasu na zjazdach mam fundacyjnych, za możliwość korzystania z subkonta jakie dzięki Wam posiadamy w Fundacji. Dzięki temu możemy spokojnie opłacać rehabilitację, dojazdy na basen i hipoterapię.

Dziękujemy również za przemiłą współpracę, dobry kontakt i pomoc kiedy tylko jej potrzeba....no i możliwość dzielenia z Wami radości i smutków. DZIĘKUJEMY."