Kobiety Między Niebem a Ziemią

Już od października ruszą spotkania dla Mam ciężko chorych dzieci z Trójmiasta. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Sopocie będziemy mogli rozpocząć nasze spotkania w drugim polskim mieście. Od roku Mamy chorych dzieci raz na miesiąc spotykają się we Wrocławiu. Czas więc na kolejne miasto.

Pomysłodawczynią akcji „Kobiety Między Niebem a Ziemią” jest założycielka i prezeska naszej Fundacji Sylwia Zarzycka. Jej marzeniem jest organizować takie spotkania dla Mam chorych dzieci na terenie wszystkich większych miast Polski.

„Spotkania dla Mam nieuleczalnie chorych dzieci organizuję już od 10 lat. Początkowo były to weekendowe zjazdy raz do roku, a od ubiegłego roku rozpoczęliśmy spotkania raz na miesiąc - póki co we Wrocławiu. Z doświadczenia wiem, że spotkania dla Mam chorych dzieci są dla Nich wielką wartością. Większość z Nich nigdzie nie wyjeżdża i rzadko wychodzi z domu ponieważ opieka nad ciężko chorymi dziećmi to praca 24h na dobę. Te spotkania dają im możliwość nie tylko wyjścia z domu, ale również porozmawiania na ważne tematy w gronie kobiet, które zrozumieją je jak nikt inny.” - mówi Sylwia Zarzycka.