Jak pomóc

Pomoc naszej Fundacji może pochodzić zarówno od osób fizycznych (Współpraca Indywidualna), jak i prawnych (Współpraca Biznesowa).

Współpraca indywidualna

Zostań wolontariuszem – dołącz do nas

Nasza Fundacja opiera się przede wszystkim na pracy wolontariuszy, którzy pragną bezinteresownie pomagać chorym dzieciom i ich rodzinom.

Jeśli chciałbyś zaangażować się w działalność naszej organizacji, napisz do nas na adres fundacja@miedzyniebemaziemia.pl

Wspomóż nas finansowo

Możesz wspomóc Fundację Między Niebem a Ziemią poprzez dokonanie jednorazowej wpłaty na nasze konto lub poprzez ustawienie stałego, miesięcznego zlecenia w dowolnej wysokości.

Zebrane w ten sposób środki przeznaczane są na pomoc chorym dzieciom i ich rodzinom.

Bank: PeKaO S.A.
Nr konta:
75 1240 6768 1111 0010 5700 3181
Fundacja Między Niebem a Ziemią, Wrocław
Tytułem: darowizna dla Fundacji Między Niebem a Ziemią

Planujesz ślub lub imprezę imieninową bądź urodzinową?

Podziel się z chorymi dziećmi radością ze swojego święta. Poproś swoich gości, aby zamiast kwiatów złożyli datek na Fundację Między Niebem a Ziemią. Kwiaty szybko więdną, a radość chorego dziecka i pomoc jego rodzicom pozostanie na zawsze.

Jeżeli chce dołączyć do akcji skontaktuj się z nami na adres fundacja@miedzyniebemaziemia.pl.

Współpraca biznesowa

Zostań naszym darczyńcą

Nasza Fundacja z wielką radością podejmuje współpracę z firmami, dzięki którym może pomagać ciężko chorym dzieciom i ich rodzicom.

Osoby prawne mogą zostać naszymi darczyńcami. Taka współpraca może mieć charakter:

  • jednorazowy w postaci wpłaty dowolnej kwoty pieniężnej na konto naszej Fundacji;
  • stałej współpracy w postaci wspierania finansowego naszych projektów (również w formie rzeczowej) oraz finansowania potrzeb wybranych podopiecznych. Firma może wziąć pod opiekę wybranego podopiecznego naszej Fundacji i udzielać mu stałej pomocy. Ponadto stała współpraca może obejmować również wolontariat biznesowy wśród pracowników naszego sponsora.

W zamian za wsparcie Firma zostaje przyjęta w poczet Przyjaciół Fundacji, a jej logo umieszczone na głównej stronie internetowej naszej Fundacji. Ponadto nasi Przyjaciele mają prawo reklamowania swojej firmy bądź produktów w czasie organizowanych przez nas imprez charytatywnych.

Wolontariat biznesowy

Coraz bardziej popularną wśród firm formą wolontariatu jest wolontariat biznesowy, który polega na tym, że w ramach stałej współpracy z Fundacją Między Niebem a Ziemią, angażowani są pracownicy naszych Przyjaciół. Uczestniczą oni w organizowanych przez fundację projektach, a także wspierają naszych podopiecznych. Taka praca bardzo integruje zespół i poprawia wizerunek pracodawców.

Nasza Fundacja może przeprowadzić szkolenie dla pracowników celem wyjaśnienia zasad i celu wolontariatu biznesowego.