FINAŁ AKCJI MĘSKI ŚWIAT - WARSZAWA

Kochani, spotykamy się na ostatnim finale akcji Męski Świat w Warszawie i dorocznej aukcji charytatywnej. Uroczystość prowadzić będzie Jarosław Kuźniar, zaś wystąpi Katarzyna Hołysz i Bartłomiej Kominek, który specjalnie dla nas przybędzie z Rzymu. Podczas uroczystości nie zabraknie wielu emocji i wzruszeń... Do zobaczenia wieczorem .

Katarzyna Hołysz - jest laureatką wielu konkursów wokalnych. Na stałe współpracuje z wieloma filharmoniami i orkiestrami w kraju i za granicą, na czele z Filharmonią Narodową w Warszawie. Współpracuje również z teatrami w Polsce i Niemczech, wykonując na ich scenach głównie pierwszoplanowe partie ze światowego repertuaru operowego. We wrześniu 2016 odbył się nadzwyczajny recital wokalny śpiewaczki w Pałacu Prezydenckim - Belwederze w Warszawie. Często zapraszana jest do nagrań płytowych (w dorobku posiada 9 płyt CD ) zarówno z repertuarem pieśniowym, muzyki dawnej i muzyki sakralnej, jak również największych dzieł operowych.

 

Bartłomiej Kominek - jest laureatem wielu nagród i wyróżnień na konkursach pianistycznych oraz festiwalach w kraju i za granicą. Brał również udział w festiwalach chopinowskich. Ma na swoim koncie wiele nagrań dla Polskiego Radia i Telewizji. Zagrał także rolę Fryderyka Chopina w filmie zrealizowanym przez Telewizję Japońską. Jest autorem opracowania wszystkich utworów orkiestrowych Fryderyka Chopina w wersji na fortepian z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego, wydanych przez Polskie Wydawnictwo Muzyczne.