DEICHMANN dla naszej FUNDACJI

Miło nam poinformować, że partnerem Fundacji Między Niebem a Ziemią jest firma Deichmann, z którą Fundacja współorganizuje akcję charytatywną na rzecz swoich podopiecznych – nieuleczalnie chorych dzieci. Akcja nosi nazwę: „Zrób krok naprzód i pomagaj”.

Polega ona na tym, że we wszystkich sklepach sieci Deichmann na terenie całej Polski każdy klient sklepu będzie miał możliwość wesprzeć podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią.
W jaki sposób? To bardzo proste! W każdym sklepie, przy kasie znajdują się skarbonki z logo fundacji, do których można wrzucić dobrowolny datek. Każda złotówka przyczyni się do polepszenia jakości życia dzieci nieuleczalnie chorych, którymi opiekuje się Fundacja. 

Czasami nam się wydaje, że może nie warto wrzucać złotówki, bo cóż ona może zdziałać ? To przecież tylko złotówka. Dla Fundacji Między Niebem a Ziemią i jej podopiecznych to AŻ złotówka. Jeśli choćby garstka klientów sieci Deichmann wrzuciła przysłowiową złotówkę do 250 skarbonek na terenie całej Polski, to nazbiera się cała góra złotówek, które wystarczą na rehabilitację, leczenie i zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci fundacyjnych.

 

 

 

Może do tej pory nie miałeś okazji pomagać ? 

Może to będzie Twój pierwszy krok ? 

Zrób krok naprzód i pomagaj.

A zobaczysz jakie niesamowite efekty może zdziałać Twój datek.

Pierwszy etap naszej akcji z Deichamnne zakończył się w grudniu 2018 roku łączną kwotą 141.907,54 zł.

Zbieramy dalej … Czy w 2019 roku pobijemy ten rekord ? J

Na fotografii nasz podopieczny Igorek Musialowski.