Co łączy te kobiety?

Justyna - jest mamą ciężko chorego Oktasia. Mamą wyjątkową, mamą Bożą. Pojawiła się w życiu Oktasia, gdy ten samotnie leżał w szpitalu porzucony przez biologiczną mamę, z chorobami, które trudno wymienić, a wyleczyć jeszcze trudniej: zanik wtórnych nerwów wzrokowych, niedoczynność tarczycy, nadciśnienie, mózgowe porażenie dziecięce, spastyczność cztrokończynowa, refluks, słabe kości i jeszcze szereg innych. To nie było dla Justyny i jej męża Marka przeszkodą, aby pokochać Oktasia, dać mu rodzinę i ciepły, pełen miłości dom.

Agnieszka - jest mamą Sary. Mamą walczącą o każdy centymetr swojego dziecka. Sara cierpi na achondroplazję (karzełkowatość). Od lat ma przedłużane kości rąk i nóg, co wiąże się z bardzo ciężkimi operacjami. Dzięki nim Sara może osiągnąć w przyszłości wzrost nie odbiegający od wzrostu przeciętnego człowieka. Agnieszka spełnia marzenia Sary. Przez jakiś czas robiła to sama, ponieważ tata Sary po walce z ciężką chorobą odszedł kilka lat temu. Ale dziś Agnieszce pomaga jej wspaniały mąż Damian, który bezgranicznie pokochał Sarę i jej mamę.

Jola - jest mamą Oliwii. Mamą niezwykłą, opiekującą się bardzo ciężko chorą córeczką. Oliwia cierpi na czterokończynowe porażenie dziecięce, padaczkę, jest niewidoma. Od początku swojego jedenastoletniego życia przeszła już kilkanaście ciężkich operacji. Opieka na Oliwką trwa nieprzerwanie - 24 h na dobę. W tej opiece Joli pomaga jej niezwykły mąż Radek.

Wszystkie te kobiety łączy miłość, oddanie i poświęcenie swoim nieuleczalnie chorym dzieciom.

Fundacja Między Niebem a Ziemią stara się im pomóc w tej codzienności dając im wsparcie psychiczne, duchowe, materialne oraz poczucie bezpieczeństwa.

Ty też możesz pomóc przekazując 1% swojego podatku Fundacji Między Niebem a Ziemią - KRS 0000385861.

1% - Twój podatek od szczęścia.