Aukcja charytatywna w Gdańsku

W piątek 19 października w Olivia Sky Club, już po raz szósty obyła się doroczna aukcja na rzecz podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią, którymi są ciężko chore dzieci.

Uroczystość rozpoczęła cykl aukcji, które organizowane są co roku w czterech miastach w Polsce – w Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Ich pomysłodawczynią jest założycielka i Prezes Fundacji – mec. Sylwia Zarzycka, która skupia wokół Fundacji polskie środowisko prawnicze i biznesowe.

 

Wieczór w OBC prowadził tradycyjnie, z wielkim zaangażowaniem Marcin Żebrowski, zaś uświetnił go występ skrzypcowo – wiolonczelowy w wykonaniu Marii Sławek oraz Małgorzaty Kuziemskiej – Sławek. W aukcji brali udział prawnicy i biznesmeni z terenu Trójmiasta, którzy licytowali na rzecz podopiecznych Fundacji z Trójmiasta i okolic.

 

Za najwyższą kwotę zostały sprzedane:

 

- książka Kingi Burzyńskiej „Szkoła Filmowa. Rozmowy” z autografem aktorki Joanny Kulig – 12.500,00 zł;

- wywiad i profesjonalna sesja zdjęciowa do magazynu trójmiejskiego „PRESTIŻ” – 12.000,00 zł;

- przejazd na torze wyścigowym w fotelu pasażera NISSANEM GT-R w wersji NISMO – 10.000,00 zł.

 

Podczas aukcji Fundacja zaprezentowała także swój nowy film, który pozostawił jej uczestnikom wiele wzruszeń.

Uroczystości Fundacji Między Niebem a Ziemią są zawsze dużym przeżyciem, odbywają się w bardzo przyjacielskiej atmosferze, zaś każda osoba, która zostaje zwycięzcą licytacji ma poczucie ogromnego sensu wsparcia, jakiego w ten sposób udziela.

 

„Ogromnie się cieszę, że już po raz szósty nasza Fundacja mogła gościć w Olivia Business Centre i dziękuję za to w szczególności Panu Prezesowi Maciejowi Grabskiemu. To dla nas ważne, że mamy w Gdańsku stałe miejsce i możemy co roku się spotykać, aby wspierać naszych podopiecznych. Dzięki takim inicjatywom możemy bardzo skutecznie pomagać – pokrywamy koszty rehabilitacji i turnusów rehabilitacyjnych, koszty środków medycznych, sprzętu medycznego, lekarstw oraz opieki. Sprawiamy, że nasze dzieci fundacyjne mogą godnie żyć.” – mówi Sylwia Zarzycka.

 

Fot. Maciej Roszkowski We Love Photo